Mamy już 1967 podpisów!

  • Kategoria: Aktualności
  • Opublikowano: czwartek, 27, kwiecień 2017 20:52

Mamy już 1967 podpisów pod wnioskiem o referendum w sprawie odwołania pana Burmistrza Stanisława Piechuli! Serdecznie dziękujemy wszystkim Mikołowianom, którzy się podpisali i PROSIMY O WIĘCEJ!

Zbliża się półmetek zbierania podpisów, więc w dniu dzisiejszym postanowiliśmy się spotkać i zrobić podsumowanie naszej dotychczasowej pracy. Poniekąd podliczenie list wymogły na nas także media, które dopytują nas ile już zebraliśmy. ;) Tak jak przewidywaliśmy i przewidywał pan Burmistrz Stanisław Piechula, wszystko wskazuje na to, że nie będzie żadnego problemu ze zebraniem 3 tys. podpisów.

CZY DOBIJEMY DO 4 TYS.? To zależy od Państwa, my na laurach z pewnością nie spoczniemy i zbieramy dalej! Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za złożone podpisy i prosimy o więcej!

W odpowiedzi na powtarzające się telefony, smsy i maile z pytaniami gdzie można złożyć podpis, informujemy że już wkrótce pojawimy się m.in. na mikołowskim rynku oraz w innych miejscach. Czekamy tylko na dogodną pogodę. O szczegółach poinformujemy.

 

 

Facebook